İade Koşulları
 
fit21’e sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişiye/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 15 gün içerisinde hiçbir neden belirtmeden iade edebilirsiniz.
 
İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için 0 212 351 11 08 telefondan aramanız ya da fit21@ecevahapoglu.com e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.
 
İade talebinizle ilgili fit21 Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Aras Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.
 
İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;
 
İade edeceğiniz ürünü kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde fit21’in size belirttiği iade adresine yollamanızı rica ederiz.
Orijinal ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış, kargo koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.
Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. Giyim ürünleri kullanılmış ve tadilat yapılmış ise iadeleri kabul edilmemektedir.
 
Ürününüz fit21 tarafından teslim alındıktan sonra yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işleminin onaylanması durumunda, ürün bedeli ödeme şekliniz doğrultusunda, e-posta adresinize gönderilen onay bildiriminden itibaren 2 iş günü içerisinde tarafınıza geri ödenir. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.
 
Ürün bedelinin iade işlemi tamamlandığında tarafınıza e-posta yoluyla bilgilendirme yapılır. Ödeme şekli ‘Havale/EFT’ ise para iadesi bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza geri ödenir. Kredi kartı ile ödemelerde ürün bedeli ödeme yaptığınız kredi kartına iade edilir. Ödemenizi taksitli yaptıysanız geri ödemeniz de yine taksit tutarınız ile eş oranda yapılacaktır. İadenizin ekstreniz yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürün bedelinin iade işlemi tamamlandığında tarafınıza e-posta yoluyla bilgilendirme yapılır.
 
İade Adresi: Bebek Mah. Cevdetpaşa Cad. No:69D Beşiktaş / İstanbul