Değişim Koşulları

fit21’e sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

 
Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için 0 212 351 11 08 telefondan aramanız ya da fit21@ecevahapoglu.com e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.
 
Değişim talebinizle ilgili fit21 Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanızla birlikte kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Aras Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. “Değişim Talebi” olduğunu yazılı olarak bir not ile belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi beden/renk istediğinizi yazmanızı rica ederiz.
 
Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 1 iş günü içerisinde size kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir.
 
Değişim öncelikle aynı model ürünlerde ve renk/beden/numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılması istenildiği takdirde, eğer giyat farkı çıkacak olur ise, ilgili farkın ödemesi sonrası değişim işlem süreci tamamlanır.
 
Değişim Adresi: Bebek Mah. Cevdetpaşa Cad. No:69D Beşiktaş / İstanbul
 
İADE/DEĞİŞİM KARGO GÖNDERİMİ
 
Aras Kargo ile gönderdiğiniz hiçbir iade/değişim için kargo ücreti ödemezsiniz. Aras Kargo firması haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda kargo ücreti tarafımızca karşılanmamaktadır. Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış vb. olan paketlerde beklenmedik bir durum ya da sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayınız, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketin kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.
 
Aras Kargo Acente Kodu:
 
fit21/Ece Vahapoğlu – 1725044311050
 
Değişim Adresi: Bebek Mah. Cevdetpaşa Cad. No:69D Beşiktaş / İstanbul