ECE VAHAPOĞLU

fit21

FİT21 KOLEKSİYONU

Spor yaparken veya günlük koşturmalarda nefes alan, esneyen kaliteli kumaşlarla vücudu iyi saran kalıp ve özenli modellerin birleşiminden oluşan spor giyim ürünleri. Siyah beyaz imza çizgileri ile kadın tayt, atlet, sporcu bra, sweatshirt ve çok yakında çanta ve çorap çeşitleriyle sportif şık bir tarz yaratmak isteyenlere…

DREAM Suluboya Tayt - fit21 by Ece Vahapoğlu
Aerobik Ece Vahapoğlu

FİT21 KAMPI

İstanbul’da ev ve iş yaşantın aynen devam ederken, 21 gün boyunca kapına teslim sağlıklı yemekler ve Ece Vahapoğlu ile sahilde yürüyüşler ile zayıflama ve fitleşme programı. 21 gün yani 3 haftada alışkanlıklar değişiyor, sağlıklı yaşama geçiliyor, kilo veriliyor, sıkılaşılıyor ve müthiş enerjik bir değişim yaşanıyor!

FİT21 SEMİNERLERİ

Kurumlar ve halk için hem eğitim hem söyleşi şeklinde sağlıklı yaşam, spor, beslenme üzerine bilgilendirici ve motive edici seminerler. Hedef kitlesine göre değişiklik gösterebilen, interaktif yapıdaki fit21 Seminerleri’nde, spordan, beslenmeye, wellness’tan sağlıklı yaşam tüyolarına kadar pek çok konu Ece Vahapoğlu’nun 30-80 dakika arasında gerçekleşen samimi anlatımı ile renkleniyor.

Wellness Koçu Ece Vahapoğlu
ECE VAHAPOĞLU - SPOR - 3

FİT21 WORKOUT

Sadece 21 dakikada, 21 hareketle, hiçbir malzeme kullanmadan vücut ağırlığıyla yapılan, tüm kasları çalıştıran, müzik eşliğinde eğlenceli ve etkili bir grup fitness dersi. Sahnede, plajda, çimde her yerde yaptırılabilen, vücudun esneklik, dayanıklılık ve kuvvet kazandığı müthiş bir workout koreografisi!