Spor yaparken veya günlük koşturmalarda nefes alan, esneyen kaliteli kumaşlarla vücudu iyi saran kalıp ve özenli modellerin birleşiminden oluşan spor giyim ürünleri. Siyah beyaz imza çizgileri ile kadın tayt, atlet, t-shirt, sporcu bra, sweatshirt, çanta, bandana ve çorap çeşitleriyle sportif şık bir tarz yaratmak isteyenlere…

Trendy activewear with breathable, flexible quality fabrics; colorful tights, tshirts, sports bras, tops, sweatshirts and yet functional wellness accessories such as bags, socks, shakers and bandanas…

fit21 SEMİNERLERİ

Kurumlar ve halk için hem eğitim hem söyleşi şeklinde sağlıklı yaşam, spor, beslenme üzerine bilgilendirici ve motive edici seminerler. Hedef kitlesine göre değişiklikler gösterebilen, interaktif yapıdaki fit21 Seminerlerinde, spordan beslenmeye, wellness’tan sağlıklı yaşam tüyolarına kadar pek çok konu Ece Vahapoğlu’nun 30-80 dakika arasında gerçekleşen samimi anlatımı ile renkleniyor.

Seminars that inspire and motivate healthy life, sports, nutrition and wellness, in educative and friendly form.

fit21 WORKOUT

Sadece 21 dakikada, 21 hareketle, hiçbir malzeme kullanmadan vücut ağırlığıyla yapılan, tüm kasları çalıştıran, müzik eşliğinde eğlenceli ve etkili bir grup fitness dersi. Sahnede, plajda, çimde her yerde yapılabilen; vücudun esneklik, dayanıklılık ve kuvvet kazandığı müthiş bir workout koreografisi!

Only 21 exercises in 21-minutes, enjoyable and effective group total body-weight fitness or pilates classes with music; no equipment required.