fit21 Hakkında

fit21 mağaza

Spor giyim ve aksesuarların yer aldığı, sporseverlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan fit21 Koleksiyonu, Kadın & Hamile & Çocuk ürünleri ve rengârenk kombinleri ile çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Spor ve sağlık konusunda yaptığı çalışmalarla dikkat çeken, sertifikalı wellness ve yoga eğitmeni Ece Vahapoğlu’nun sağlık ve spor odaklı markası fit21; nefes alan, esneyen kaliteli kumaşları, vücudu saran iyi kalıpları, kullanışlı ve trend modellerini ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturmaktadır.

Sade, sportif ve şık dokunuşlar barındıran, Ece Vahapoğlu tescilli siyah-beyaz çizgilerin kontrast netliği ve renk çeşitleriyle kaliteli yerli üretim fit21, spor yaparken ve günlük yaşamda konfor ve şıklığı ön planda tutmaktadır.

Çevre dostu file ambalajı ve etiketiyle plastik kullanmayan fit21, ürünlerde estetik görünümü göz ardı etmeden, harekete geçirici canlı renklere yer vermektedir.

Markanın kurumsal rengi mor ve imzasındaki siyah beyaz çizgilerin ön planda olduğu fit21 koleksiyonunda sporu verimli hale getirecek, günlük stil kombinlere hareket sağlayacak fonksiyonel ve kaliteli taytlar, tshirtler, sweatshirtler, bralar, hoodieler, atletler ve spor aksesuarları satışa sunulmaktadır. Enerjik kadınların tercihi fit21; renkli ve tarz ürünleri ile spor ve günlük yaşantıya stil ve rahatlığı getirmektedir. Kadın spor giyimin yanı sıra yumuşak kumaşlı günlük giyim ürünleri elbise, hırka, etek, tshirt, sweatshirt, tiril tiril bluzler de dikkat çekmektedir.

Hamile Koleksiyonu’nda anne ve anne adayları için nefes alan konforlu kumaşlarla tasarlanan taytlar, fonksiyonel emzirme bra, emzirme bluzler, elbise ve sweatshirt yer almaktadır.

Çocuk Koleksiyonu genelinde özenle hazırlanan tasarım ürünlerinde ise renklerin enerjisini ve hareketliliğini görmek mümkün. fit21kids bünyesinde 4-14 yaş arası sağlıklı kumaşlardan üretilen renkli taytlar, çizgili tshirt, en favori desen tasarımlı bandana ve boyunluklar yer almaktadır.

Aksesuar grubunda ise; sağlıklı atıştırmalık saklama paneli olan shaker su matarası, koşu, tenis, yürüyüş ve yoga çorapları, spor çantalar, yoga matı, havlu ürünler, çok amaçlı bandanalar ve bereler, dil temizleyici, spor matı gibi alternatifleriyle, bulunması zor birçok aktif yaşam ürününü fit21 markasında birleştirmektedir.

fit21 markasının fark yaratan ürünleri online olarak www.fit21.com.tr’de satılırken; MarkAntalya Sportive, Bodrum Mas Design Shop, Trendyol, Hepsiburada, D&R başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok ilde perakende & online satış noktalarında ve Etiler Alkent Çarşı fit21 Mağaza’da satışa sunulmaktadır. Online ürünler Türkiye’nin her yerine bir günde ulaştırılmaktadır.