ECE VAHAPOĞLU

fit21

fit21 KOLEKSİYONU

fit21 koleksiyonları
Spor yaparken veya günlük koşturmalarda nefes alan, esneyen kaliteli kumaşlarla vücudu iyi saran kalıp ve özenli modellerin birleşiminden oluşan spor giyim ürünleri. Siyah beyaz imza çizgileri ile kadın tayt, atlet, tshirt, sporcu bra, sweatshirt, çanta, bandana ve çorap çeşitleriyle sportif şık bir tarz yaratmak isteyenlere…

fit21 KAMPI

fit21 kampı
İstanbul’da ev ve iş yaşantın aynen devam ederken, 21 gün boyunca kapına teslim sağlıklı yemekler ve Ece Vahapoğlu ile açık havada yürüyüşler ile zayıflama ve fitleşme programı. 21 gün yani 3 haftada alışkanlıklar değişiyor, sağlıklı yaşama geçiliyor, kilo veriliyor, sıkılaşılıyor ve enerjik bir değişim yaşanıyor! 21 günlük kamp yılın belli dönemlerinde yapılıyor.

fit21 SEMİNERLERİ

fit21 seminerleri
Kurumlar ve halk için hem eğitim hem söyleşi şeklinde sağlıklı yaşam, spor, beslenme üzerine bilgilendirici ve motive edici seminerler. Hedef kitlesine göre değişiklik gösterebilen, interaktif yapıdaki fit21 Seminerleri’nde, spordan beslenmeye, wellness’tan sağlıklı yaşam tüyolarına kadar pek çok konu Ece Vahapoğlu’nun 30-80 dakika arasında gerçekleşen samimi anlatımı ile renkleniyor.

fit21 WORKOUT

fit21 WORKOUT
Sadece 21 dakikada, 21 hareketle, hiçbir malzeme kullanmadan vücut ağırlığıyla yapılan, tüm kasları çalıştıran, müzik eşliğinde eğlenceli ve etkili bir grup fitness dersi. Sahnede, plajda, çimde, her yerde yaptırılabilen; vücudun esneklik, dayanıklılık ve kuvvet kazandığı müthiş bir workout koreografisi!
Top