ECE VAHAPOĞLU

HAKKINDA


 • 8 Mart 1978’de İstanbul’da doğan Ece Vahapoğlu, İşletme okuduğu The American University of Rome’u 2000 yılında birincilikle bitirdi.
 • Fransa IEHEI’de AB ve Uluslararası İlişkiler yüksek lisansı yaptı.
 • 2001 yılında JC Derneği tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Genci” seçildi.
 • ABD Dışişleri Bakanlığı’nın ‘Uluslararası Yükselen Yıldızlar Liderlik Programı’na katıldı.
 • Çok satanlar listelerinde yer alan yedi kişisel gelişim kitabı ve bir romanı var. Sağlıklı Yaşam ve Spor üzerine dört kitabı var. İlk kitabı 23 yaşındayken yayınlandı. ÖTEKİ adlı romanı beş dile çevrildi.
 • ​Milliyet, Sabah, Akşam, Takvim gazetelerinde köşe yazarlığı ve röportajlar yaptı.
 • ecevahapoglu.com, patronlardunyasi.com, halklailiskiler.com sitelerinde, CEO Life Dergisi, Super Haber ve Fitnews gazetesinde yazıyor.
 • Spor, eğitim ve sağlık alanında sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor.
 • Sağlıklı yaşam, spor ve beslenme seminerleri veriyor. Spor etkinlikleri yapıyor.
 • İstanbul Aydın Üniversitesi’nde “Radyo ve TV Sunuculuğu” dersi verdi.
 • Gönüllü olarak Göbekli Tepe tanıtım projesinin koordinatörlüğünü yürüttü.
 • Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan sertifikalı Wellness Eğitmeni olarak Herkes İçin Spor Federasyonu Proje Başkan Vekili görevini yürütüyor.
 • Ulusal ve uluslararası pek çok etkinlikte Türkçe, İngilizce, Fransızca ve İtalyanca moderatörlük ve sunuculuk yapıyor.
ECE VAHAPOĞLU KİTAPLARI

KİTAPLARIEce Gibi Hisset

Sen de Ece gibi hisset, sağlıklı ve pozitif yaşa!

Sağlıklı ve iyi hissetmenin yolu bedensel, zihinsel ve ruhsal süreçlerden geçiyor. Ece Vahapoğlu’nun Artemis Yayınları’ndan çıkan kitabı ‘Ece Gibi Hisset’ sağlıklı yaşamın sırlarını ‘Kraliçe’ temasından yola çıkarak işliyor.

Ece Vahapoğlu, isminin gücünden aldığı ilhamla tüm okuyuculara kendi zihinlerinin efendisi olabilmeyi aşılıyor, içinizdeki o güzel enerjiyi bulmanızda kılavuzluk ediyor.

Pozitif enerji paylaştıkça yayılır. Başkalarının hayatına dokunarak hayata karış…

Aslında tek yapman gereken kainat senaryosunda kendi üzerine düşen rolü oynamak!

DETAYLAR21 Günde İyi Hisset

Daha mutlu ve daha iyi hisseden yeni bir “sen”e hazır mısın?

Bilimsel araştırmaların sonuçları, insan zihninin bir davranışı alışkanlığa dönüştürmek için yalnızca 21 güne ihtiyacı olduğunu gösteriyor.

21 Günde İyi Hisset – Günlük, Ece Vahapoğlu rehberliğinde, iyi hissetmeyi bir alışkanlığa dönüştürmenizi hedefliyor.
Arınma, yenilenme, değişim... Kendine notlar, günlük tutma ve kendini tanıma... Tüm bu değişim tohumlarını kendi içinizde 21 günde görerek hayatınızın yönetmeni olmaya hazır mısınız?

Şimdi, Ece Vahapoğlu’nun sağlıklı yaşam rehberi niteliğindeki kitabı 21 Günde İyi Hisset ile daha mutlu ve daha iyi hisseden bir ‘sen’ yaratma zamanı…İyi hissetmenin ilk adımları, bedende biriken stresten kurtulmak ve ruhsal huzursuzluktan arınmaktır.

DETAYLAR60 Tarifte İdeal Mutfak

Yararlı bilgiler ve 60 tarifle hem hayatınız hem de mutfağınız değişecek !

Toplum olarak günden güne doğal ve sağlıklı yiyeceklerden uzak bir hayat sürdüğümüz ne yazık ki bir gerçek. Birçok hastalığa sebebiyet veren zararlı yiyecekler sadece bedenimizi değil, yaşam tarzımızı da büyük ölçüde olumsuz etkiliyor. Ece Vahapoğlu, tam da çağımızın bu sorununu kaleme aldığı ‘60 Tarifte İdeal Mutfak’ ile hem mutfağınızı hem de hayatınızı değiştiriyor!

Ece Vahapoğlu, 60 Tarifte İdeal Mutfak ile sağlıklı yaşamın anahtarını okuyuculara uzatıyor. Doğru beslenmenin püf noktalarını pratik tariflerle öğreneceğiniz 60 Tarifte İdeal Mutfak, hayatınızı pozitif yönde şekillendirmeye mutfağınızdan başlıyor. Sağlıklı beden ve dinç bir zihin için mutfakta başlayan değişim, ideal yaşamınıza dönüşüyor.

DETAYLAR60 Günde İdeal Vücut

Doğru egzersiz ve sağlıklı beslenme ile yaşam tarzınız değişecek.

60 gün içinde sağlıklı bir yaşam kurmak ve fit bir vücuda kavuşmak hayal mi? Elbette değil! Ece Vahapoğlu bizzat denedi ve yaşadığı değişim öylesine mucizevi boyutlardaydı ki, kullandığı sistemi herkesle paylaşmaya karar verdi.
Ece Vahapoğlu, yeni bir yaşam biçimi önerisi ‘60 Günde İdeal Vücut’ ile fit ve zinde kalmanın sırlarını okuyucularla paylaşıyor.
Sporu, bir yaşam felsefesi olarak yorumlayan Ece Vahapoğlu, farklı egzersizlerin yer aldığı 60 günlük programıyla sağlıklı yaşama adım atmanızı sağlıyor.

Kendi gelişiminizle ilgili plan yapmanıza rehberlik edecek ‘60 Günde İdeal Vücut’ bedeninizi güzel bir şekilde sıkılaştırarak şekillendirmenizde en büyük yardımcınız olacak… 60 Günde İdeal Vücut sayesinde beslenme listenizi tekrar gözden geçirecek, vücudunuza hangi besinlerin iyi gelip hangi besinlerden uzak durmanız gerektiği konusunda bilinçleneceksiniz.

DETAYLARÖteki

Türbanlı bir kız, öteki kesimden kız arkadaşına ilgi duyarsa…

“Bir kızla öpüştün mü hiç?”

Kübra irkildi. Beklemediği bir soruydu. Esin’in dini hayata dair meraklarına alışkındı, ama böyle bir konunun dile getirilmesinden tedirgin olmuştu.
“Ha… hayır” diyebildi.

Ece Vahapoğlu’ndan aşk, ihanet, önyargılar, din, cinsellik, tabular ve bastırılmış duygular üzerine sarsıcı bir roman.
Esin ve Kübra, aynı yaşlarda, yurtdışında aynı üniversiteden mezun olmuş, aynı şehirde, İstanbul’da yaşayan ama Türkiye’nin farklı yüzlerini, farklı yaşam tarzlarını temsil eden iki genç kadın.
Aşk evliliği sürdüren, parlak bir kariyere sahip olan güzel sunucu Esin ile babasının şirketinde çalışan, İslami değerlere sıkı sıkıya bağlı tesettürlü Kübra, önce karşılıklı olarak “öteki’ni”, sonra da kendi benliklerini keşfediyorlar. Aralarındaki ilişki, hiç tahmin edilemeyen yerlere doğru sürüklüyor onları…

DETAYLAREce’nin Vip Konukları

Ünlü işadamlarıyla özel söyleşiler…

“Ece Vahapoğlu’nun kaleme aldığı, Alfa Yayınları’ndan çıkan kitabı ‘Ece’nin Vip Konukları’ ile başarılarıyla adından söz ettiren ünlü iş adamlarının hayat serüvenlerinde keyifli bir yolculuğa çıkacaksınız.
Ece Vahapoğlu, okudukça hayata dair notlar alacağınız, başarıya hangi şartlarda nasıl ulaşıldığına dair fikir sahibi olacağınız Ece’nin Vip Konukları’nda 27 önemli isme yer veriyor.

Ünlü iş adamlarının başarılarındaki ortak nokta ne? Başarılı olmak için ne yapmak gerekiyor?

Ece’nin Vip Konukları ile iş dünyası ve kariyerinize dair kafanızdaki tüm soruları işin erbapları cevaplıyor.

DETAYLARYabancı Dil Öğrenme Yolları

Korkularınızı geride bırakmanızın zamanı geldi, yabancı dil öğrenmenin yollarını Ece Vahapoğlu’nun rehberliğinde keşfedeceksiniz.

Çoğumuz için bir korku ve büyük yetersizlik hissi veren yabancı dil, Ece Vahapoğlu’nun kaleme aldığı Yabancı Dil Öğrenme Yolları ile tarihe karışıyor. Gündelik hayattan örneklerle yabancı dil öğrenmek için nereden başlamalı ve nasıl bir yol izlenmeli gibi baştan sona tüm süreçlerin detaylarına yer verilen Yabancı Dil Öğrenme Yolları kitabı ile siz de engellerinizi aşacaksınız.
Yabancı dili niçin öğrenmek istiyorsunuz? İş hayatınıza verim katmak, kariyerinizde yükselmek veya kendinizi geliştirmek gibi türlü sebeplerle ihtiyaç duyduğunuz yabancı dili, en etkili şekilde öğrenmenin yollarını sunan Ece Vahapoğlu, çizdiği yol haritasıyla hedeflerinize ulaşmanızda rehber olacak…
İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Boşnakça olmak üzere 5 dil bilen Ece Vahapoğlu, kendi deneyimlerinden yola çıkarak yabancı dil öğrenmede sıklıkla yapılan hatalardan, karşılaşılan engellere kadar tüm merak edilenleri ele alıyor.

DETAYLARBugün Zengin Ol

Okulda öğrendiklerinizle hayatta zengin olamazsınız! Neyse ki hayatı 'zengin' yaşamak için okul gibi bir kitabınız var artık…

Siz de girişimci ruhunuzu harekete geçirerek kendi işinizi kurabilirsiniz. Yapmanız gereken doğru adımları takip etmek… Ece Vahapoğlu, ‘Bugün Zengin Ol’ ile size bu adımları tüm ayrıntıları ile dile getiriyor. Dünyanın ve Türkiye’nin en zenginleriyle bizzat yaptığı röportajlarla ekonomik özgürlük müfredatını gösteriyor.

Bugün Zengin Ol kitabında dünyanın ve Türkiye’nin en zengin isimleriyle gerçekleştirilen çok özel röportajlar yer alıyor. Rahmi Koç, Sakıp Sabancı, Ferit Şahenk, Ahmet Zorlu, İshak Alaton, Kadir Has, Kemal Şahin, Hüsnü Özyeğin, Asım Kibar ve Saffet Ulusoy gibi Türkiye’nin önde gelen zenginleri kitapta yer alan isimler arasında…

DETAYLAR

FOTO

GALERİ

Top