ECE VAHAPOĞLU

SAĞLIKLI YAŞAM

Fit bir beden ve huzurlu bir zihin için, yani; fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel boyutta sağlık için; dengeli beslenme, düzenli spor, bol su içmek, meditasyon yapmak, kaliteli bir yaşam tarzı sürmek, bunların hepsi bütünsel bir harmanda hayatımızda olmalıdır.

Sağlıklı Yaşam kavramı günümüzde global olarak wellness kelimesiyle ifade ediliyor. Wellness’i sadece sağlıklı beslenmek veya düzenli spor yapmak gibi dar bir alanda düşünmemeliyiz. Wellness farkındalığı iyi yaşamı ele alır.  Bir bütün olarak fiziki, ruhsal ve sosyal açıdan iyi olma halidir.

Sertifikalı wellness eğitmeni, yazar ve lisanslı atlet olarak Ece Vahapoğlu, kitaplarıyla, spor, beslenme, wellness ve lifestyle yazılarıyla bu konuyu geniş ve detaylı bir çerçevede ele alıyor.

Ece Vahapoğlu SAĞLIKLI YAŞAM

KİTAPLAR

Ece Vahapoğlu’nun sağlıklı yaşam, spor ve beslenme üzerine fiziksel ve zihinsel gelişim kitapları;

BESLENME

Fit bir vücut için beslenmenin önemi yüzde 70 oranındadır. Tüm besin ailelerini içeren sağlıklı ve dengeli beslenme gereklidir. Vücudu arada temizlemek için detoksun etkisi de büyüktür. Sporcu beslenmesi de aktif spor yapanlar için ayrı önem taşır. Sağlıklı tarifler ile beslenme önerileri…

Sağlıklı Beslenme Ece Vahapoğlu
ECE VAHAPOĞLU – EVEREST YOLUNDA

SPOR

Sağlıklı kilo vermek, sıkılaşmak, incelmek, kasları geliştirmek, esnekliği artırmak, dayanıklılığı yükseltmek ve güçlenmek çin spor yapmamız gereklidir. Sporun her çeşidinin faydası vardır.

WELLNESS

Zihinsel ve duyusal, düşünsel ve yaratıcı, çevresel, mesleki, fiziksel, ruhsal ve sosyal alanlarda iyi olma hali en ideal insan isteğidir. Wellness, vücudumuza ve zihnimize yaptığımız iyilikleri kapsar.

ECE VAHAPOĞLU - SPOR - 24
Lifestyle Ece Vahapoglu

LİFESTYLE

Motivasyonuzu ve hayat kalitenizi artıracak, sizi dünyada gezdirecek, yaşama çeşitli açılardan bakmanızı sağlayacak keyifli yazılar… Hem içsel hem fiziki yolculuklara çıkacasınız.