ECE VAHAPOĞLU

SAĞLIKLI YAŞAM KİTAPLARI


Ece Gibi Hisset

Sen de Ece gibi hisset, sağlıklı ve pozitif yaşa!
Sağlıklı ve iyi hissetmenin yolu bedensel, zihinsel ve ruhsal süreçlerden geçiyor. Ece Vahapoğlu’nun Artemis Yayınları’ndan çıkan kitabı ‘Ece Gibi Hisset’ sağlıklı yaşamın sırlarını ‘Kraliçe’ temasından yola çıkarak işliyor.

Ece Vahapoğlu, isminin gücünden aldığı ilhamla tüm okuyuculara kendi zihinlerinin efendisi olabilmeyi aşılıyor, içinizdeki o güzel enerjiyi bulmanızda kılavuzluk ediyor. Pozitif enerji paylaştıkça yayılır. Başkalarının hayatına dokunarak hayata karış…

Aslında tek yapman gereken kainat senaryosunda kendi üzerine düşen rolü oynamak! Pozitif hayat enerjisi ile dikkat çeken Ece Vahapoğlu, kitabında ideal fit bir beden ve zihin için sağlıklı beslenmenin vazgeçilmez olduğuna vurgu yaparak sağlıklı yaşamı bütünsel bir harmanda ele alıyor.

Ece Vahapoğlu, ‘Zihninin ve bedeninin kraliçesi ol’ mottosuyla kaleme aldığı ‘Ece Gibi Hisset’ ile sağlıklı yaşamın kurallarını psikolojik yaklaşımlarla destekleyerek spor ve sağlıklı beslenme tüyoları veriyor. Daha zinde bir beyin için neler yapmanız gerektiğinden, kendinize yönelteceğiniz nasıl yaşıyorum sorusuna kadar hayata dair pek çok dipnot bulacağınız Ece Gibi Hisset, kendini iyi ve sağlıklı hissetmek isteyenlere harika bir kaynak.

Kitabın en ilgi çekici bölümlerinden biri de iş ve sanat dünyasından 50 ünlü ismin samimiyetle paylaştıkları sağlıklı yaşam sırları... Gülben Ergen’den Beyaz’a, Ahmet Zorlu’dan Ümit Boyner’e, Hidayet Türkoğlu’dan Arzu Sabancı’ya, Ayşe Arman’dan Leyla Alaton’a, Nebahat Çehre’den Saba Tümer’e, Orhan Gencebay’dan Özcan Deniz’e, Ali Şen’den Bengü’ye kadar birçok ünlü ismin nasıl sağlıklı yaşadıklarının cevabı Ece Gibi Hisset’te…

21 Günde İyi Hisset

Daha mutlu ve daha iyi hisseden yeni bir “sen”e hazır mısın?
Bilimsel araştırmaların sonuçları, insan zihninin bir davranışı alışkanlığa dönüştürmek için yalnızca 21 güne ihtiyacı olduğunu gösteriyor.

21 Günde İyi Hisset – Günlük, Ece Vahapoğlu rehberliğinde, iyi hissetmeyi bir alışkanlığa dönüştürmenizi hedefliyor. Arınma, yenilenme, değişim... Kendine notlar, günlük tutma ve kendini tanıma... Tüm bu değişim tohumlarını kendi içinizde 21 günde görerek hayatınızın yönetmeni olmaya hazır mısınız?

Şimdi, Ece Vahapoğlu’nun sağlıklı yaşam rehberi niteliğindeki kitabı 21 Günde İyi Hisset ile daha mutlu ve daha iyi hisseden bir ‘sen’ yaratma zamanı…İyi hissetmenin ilk adımları, bedende biriken stresten kurtulmak ve ruhsal huzursuzluktan arınmaktır.

21 Günde İyi Hisset – Günlük, sağlıklı beslenme önerileri, güne başlama ritüelleri, kendini tanıma soruları, iyi hissettiren olumlamalar, günlük ve aylık planlar ile kullanıcıya her alanda rehberlik eden bir yol arkadaşı.İçinizdeki değişimin sesine kulak verin…Unutmayın ki, iyi hissetmenin sırrı, düşüncelerinizi yönetmekten geçiyor. 21 Günde İyi Hisset, ruhunuza odaklanarak zihin ve bedensel arınmanızı nasıl sağlayacağınızın anahtarını sizlere veriyor. Sizlere ise, 21 gün boyunca istikrarlı bir şekilde günlük tutarak başarmak istedikleriniz için harekete geçmek kalıyor.

Çıktığı ilk hafta yoğun ilgiden dolayı tükenerek ikinci baskısı yapılan 21 Günde İyi Hisset-Günlük, hayatlarındaki en anlamlı dönüşümü gerçekleştirmek isteyenlerin başucu kitabı… Sağlıklı bir yaşam biçimini, bedensel, zihinsel, duygusal ve ruhsal iyiliği, etkili spor yapmayı, dengeli beslenmeyi ve pozitif düşünmeyi bir alışkanlığa dönüştürmek için 21 gün yeterli! Başrolünde olduğunuz hayatınızın neden iyi bir filmi olmasın?

60 Günde İdeal Vücut

Doğru egzersiz ve sağlıklı beslenme ile yaşam tarzınız değişecek.
60 gün içinde sağlıklı bir yaşam kurmak ve fit bir vücuda kavuşmak hayal mi? Elbette değil! Ece Vahapoğlu bizzat denedi ve yaşadığı değişim öylesine mucizevi boyutlardaydı ki, kullandığı sistemi herkesle paylaşmaya karar verdi. Ece Vahapoğlu, yeni bir yaşam biçimi önerisi ‘60 Günde İdeal Vücut’ ile fit ve zinde kalmanın sırlarını okuyucularla paylaşıyor. Sporu, bir yaşam felsefesi olarak yorumlayan Ece Vahapoğlu, farklı egzersizlerin yer aldığı 60 günlük programıyla sağlıklı yaşama adım atmanızı sağlıyor.

Kendi gelişiminizle ilgili plan yapmanıza rehberlik edecek ‘60 Günde İdeal Vücut’ bedeninizi güzel bir şekilde sıkılaştırarak şekillendirmenizde en büyük yardımcınız olacak… 60 Günde İdeal Vücut sayesinde beslenme listenizi tekrar gözden geçirecek, vücudunuza hangi besinlerin iyi gelip hangi besinlerden uzak durmanız gerektiği konusunda bilinçleneceksiniz. 60 Günde İdeal Vücut, kendi vücut ağırlığınızı kullanarak yapabileceğiniz pek çok egzersiz seçeneğini tüm detaylarıyla anlatıyor.

Yapacağınız 20 dakikalık egzersizlerle 60 gün sonunda değişimi siz de fark edeceksiniz. 60 Günde İdeal Vücut için yapman gereken iradeli bir şekilde harekete geçmek…Her gün farklı egzersizlerle rahatlık alanınızdan çıkarak size değişimin kapılarını aralayacak olan 60 Günde İdeal Vücut, bilinçli beslenmeniz hakkında da önemli bilgiler veriyor. Sporun ayrılmaz ikilisi sağlıklı beslenmeye dair faydalı bilgilerin yer aldığı kitap, yeme alışkanlıklarınızı irdelemenize kaynaklık ediyor. Ece Vahapoğlu’nun kaleme aldığı 60 Günde İdeal Vücut, sağlıklı yaşam için harekete geçmek isteyenlerin başucu kitabı olacak…

60 Tarifte İdeal Mutfak

Yararlı bilgiler ve 60 tarifle hem hayatınız hem de mutfağınız değişecek !
Toplum olarak günden güne doğal ve sağlıklı yiyeceklerden uzak bir hayat sürdüğümüz ne yazık ki bir gerçek. Birçok hastalığa sebebiyet veren zararlı yiyecekler sadece bedenimizi değil, yaşam tarzımızı da büyük ölçüde olumsuz etkiliyor. Ece Vahapoğlu, tam da çağımızın bu sorununu kaleme aldığı ‘60 Tarifte İdeal Mutfak’ ile hem mutfağınızı hem de hayatınızı değiştiriyor!

Ece Vahapoğlu, 60 Tarifte İdeal Mutfak ile sağlıklı yaşamın anahtarını okuyuculara uzatıyor. Doğru beslenmenin püf noktalarını pratik tariflerle öğreneceğiniz 60 Tarifte İdeal Mutfak, hayatınızı pozitif yönde şekillendirmeye mutfağınızdan başlıyor. Sağlıklı beden ve dinç bir zihin için mutfakta başlayan değişim, ideal yaşamınıza dönüşüyor.

Sağlıklı bir yaşam için ‘Ben de yapabilirim’ diyen herkesin mutfağında keyifle uygulayacağı öneriler ile Ece Vahapoğlu, binlerce yemek kitabından farklı bir noktaya değinerek bilinçli beslenmenin önemine vurgu yapıyor. Ece Vahapoğlu’yla yaşamınızın değişimi için ilk durak mutfağınız…

Faydalı bilgiler ile doğru beslenmenin özünü kavrayacağınız 60 Tarifte İdeal Mutfak, sofrasında hem lezzet hem de sağlık arayanlar için eşsiz bir kaynak. Diyet ve kalori sırlarından ideal mutfağın püf noktalarına, ev hanımları ve çalışanları için pratik çözümlerden besinleri yıkama ve saklama yollarına kadar geniş bir yelpaze ile sağlıklı beslenme önerileri sunan 60 Tarifte İdeal Mutfak, tat duyunuzu geliştirici ve sağlıklı yaşama motive edici en sağlıklı mutfak arkadaşınız…