ECE VAHAPOĞLU

FİT21 SEMİNERLERİBakanlık sertifikalı wellness eğitmeni Ece Vahapoğlu'nun devlet ve çeşitli özel kurumlar için verdiği fit21 Seminerleri ile sağlıklı yaşam her boyutu ile irdeleniyor, hem eğitim hem de söyleşi tadında geçen seminerlerde katılımcılar hayatlarına ‘sağlıklı’ yenilikler katarak yeni bir yaşam tarzına ilk adımı atıyor.

Hedef kitlesine göre değişiklik gösterebilen, interaktif yapıdaki fit21 Seminerleri’nde, spordan, beslenmeye, wellness’tan sağlıklı yaşam tüyolarına kadar pek çok konu Ece Vahapoğlu’nun samimi ve sıcak anlatımı ile renkleniyor.

50-80 dakika arasında gerçekleşen söyleşi tarzındaki fit21 Seminerleri’nde Ece Vahapoğlu, kendi yaşam deneyimleri, kitapları ve dünyaca ünlü uzman görüşlerinden yola çıkarak en son sağlıklı yaşam trendlerini, fit olabilmenin etkili yöntemlerini ve günlük hayatta yapılması gereken değişiklikleri ele alıyor. Sağlıklı yaşama dair pek çok bilginin süzülerek katılımcılara en doğru şekilde aktarıldığı seminerler, 21 gün felsefesi temelinde katılımcılara aktarılıyor.

Sağlıklı yaşama dair merak edilenlerin konuşup tartışıldığı, aktif katılım ile üst düzey verimliliğin sağlandığı fit21 Seminerleri’nde günlük beslenmemizin nasıl olmasından, vücudumuzun düzenli olarak ihtiyacını karşılamamız gereken besin gruplarına kadar etkili bir bilgi akışı sağlanıyor.

Doğru bilinen yanlışların açığa kavuştuğu, beslenme alışkanlıklarının irdelenerek yerine getirilmesi gereken yeni alışkanlıklara dair fikir sahibi olunduğu fit21 Seminerleri’nde Ece Vahapoğlu beslenme alışkanlıklarının yanı sıra yaşamımızın ayrılmaz parçası spor hakkında da yararlı bilgileri katılımcılarla paylaşıyor. Sporun hayatımıza etkileri, ne zaman ve nasıl yapılması gerektiği konularındaki deneyim ve bilgileri ile Ece Vahapoğlu, katılımcılara yol gösterici oluyor.

Spora yeni başlayan ya da başlayacak olanlara tavsiyelerin verildiği fit21 Seminerleri’nde artık neyi nasıl uygulamanız gerektiğini çok daha doğru bir şekilde öğreneceksiniz.
FİT21 SEMİNERLERİ'nde

ELE ALINAN KONULAR

Sağlıklı bir beden için neler gerekli?

Fiziksel, zihinsel, ruhsal gelişim

Sporun faydaları

Spor saatleri, sıklığı ve ideal süreler


Pratik ve etkili egzersizler

Alışkanlıkları değiştirmek

Doğru beslenme; beslenme önerileri

Besin aileleri


Örnek günlük beslenme

Doğru bilinen yanlışlar

Su ve sağlıklı atıştırmalıklar

Enerji artırma teknikleri