İçindeki Dişiyi Uyandır

28,00

Kendimi kaderin akışına bıraktığımda, yani doğru zaman ilkesine güvendiğimde, zihnimde uyanan  ışığı fark ettim. İçime akan bilgileri ve enerjiyi büyütüp derinleştirerek paylaşmaya karar verdim.
Bu kitap kalbimden, zihnimden, ruhumun derinliklerinden ve kadim enerjilerden yazılarak sana aktı. Yazdıklarımı uygularsan, yani içindeki dişi enerjiyi kullanırsan, üreticiliğin, bereketin, yeteneklerin, iletişimin, ifaden ve ilişkilerin olumlu yönde artacak.
Bu kitapta enerjilerin dengelenmesine ve unuttuğumuz ama içimizde hep var olan dişi enerjiyi yeniden ortaya çıkarmaya ve hayatımızda kullanmaya yönelik bilgiler, yollar ve egzersizler bulacaksın:

– Fiziksel boyutta egzersizler
– Ruhsal boyutta blokajları açma, çakraları dengeleme, nefes ile enerjiyi düzeltme
– Yoga hareketlerinden beslenmeye kadar bilgiler
– Zihinsel boyutta davranış modelleri, beden dilini kullanma, meditasyon çeşitleri ve toksinleri atma

Eskiden kadınlar toplumda daha yüksek konumlarda bulunurlardı. Ayın döngüleriyle ve kadim güçleriyle toprağı yönlendirirlerdi. Günümüzde değişen dış şartlarla, kadınlar içlerindeki o gizemli gücü unuttu; ama yeniden o enerjiyi hatırlayabilir; bilgelik ve zarafetle güçlerini ellerine alabilirler!
Sen adım attıkça yol genişleyecek, yolculuk derinleşecek, yeni yollar çıkacak.
Sana ait olmayan kabuklarını soyman ve içindeki bilgeye ulaşman için yol arkadaşını buldun.
İçindeki gizemli dişi gücünü ve dişi enerjini ortaya çıkaracak uygulamaları yaparsan, hayat sana daha çok verecek! İş ve özel hayatında istediklerin sana bereketiyle ve hayırlı zamanda gelecek! Daha fazla parıldayacaksın, ışık saçacaksın ve çekim gücün artacak!

Hamur Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 240
Ebat : 13,5 x 21,5
İlk Baskı Yılı : 2019
Baskı Sayısı : 1. Basım
Yayınevi: Destek Yayınları

Stokta yok

Beden Tablosu
Stok kodu: 9786053115809 Kategoriler: