fit21 Koleksiyonu
GRİ MAVİ POLAR BANDANA
Gri Mavi Polar Bandana
Ocak 14, 2018
HAKİ GRİ POLAR BANDANA
Haki Gri Polar Bandana
Ocak 14, 2018
Tümünü göster
fit21KIRMIZI TURUNCU ÜÇGEN DESENLİ PELUŞ BANDANA VE BERE

Kırmızı Üçgen Desenli Peluş Bandana ve Bere

89,00TL 70,31TL

Peluş Bandana Bere Desen 9

Ürün Detayları:

  • Dışı Mikrofiber İçi Peluş
  • Antibakteriyel, UV Korumalı
  • Termal, Nem Yönetimi
  • Esneyen Dikişsiz Kumaş
  • Rüzgar Geçirmez

Beden: Tek Beden, Unisex

Renk: Kırmızı- Turuncu

Stokta

Stok kodu: 8681873100428 Kategoriler: ,
Açıklama

Ürün Özellikleri: Kumaşı enine esnektir, boyuna esnemez. Dikişsizdir, sökülmez. Mikro fiber kumaştan örülmüştür; bu nedenle aşınmaz, yıpranmaz, genişlemez, dayanıklıdır. Antibakteriyeldir; toza, virüslere karşı koruyucudur. Vücudunuzun sıcaklık dengesini korumanıza yardımcı olur. Bu özelliğiyle sadece boyunluk olarak kullanıldığında bile normal bir atkıdan çok daha işlevseldir. Ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engelleyerek ter kokusunun da önüne geçer. Doğa sporlarıyla uğraşıyorsanız veya uzun süre açık alanda kalmanızı gerektiren bir iş ile meşgulseniz fit21 peluş bandana ve bere sizin için vazgeçilmez olacaktır. Çok amaçlıdır; boyunluk, maske, bandana, bere, alın bandı vb. çeşitli kullanım şekilleri ile başınızın istediğiniz bölgesini dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Katladığınızda cebinize rahatlıkla sığabilecek boyutlardadır, kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kullanım Şekilleri: fit21 Bandana & Berenin en az 11 farklı kullanım şekli vardır. En çok tercih edilen kullanım şekilleri; alın bandı, fular, atkı, şapka, bandana, saç ve kafa bandı, bere, bone, güneşten ve rüzgardan uzuvları korumak için ya da toz maskesi olarak görülür.

Yıkama Talimatı: Çamaşır makinesinde kısa programda yıkayabilirsiniz. Ütü istemez. Elastiktir ve orijinal şeklini muhafaza eder.