21 Günde
Sağlıklı Zayıfla!

ECE VAHAPOĞLU İLE 21 GÜNLÜK FİTLEŞME KAMPI!

Sertifikalı Wellness Eğitmeni olan Sunucu Yazar Ece Vahapoğlu, “Ece Vahapoğlu ile Fit 21” kampıyla katılımcıların 21 gün boyunca alışkanlıklarını değiştirerek sağlıklı yaşama geçiriyor. Sıkılaşma, zayıflama ve arınmanın bir arada olduğu kampta Ece Vahapoğlu, katılımcılarla yürüyor, spor yapıyor, sağlıklı menülerini evlerine gönderiyor, ölçümlüyor, motive ediyor.

21 Günde Değişim!

21 Günde Değişim!

Sertifikalı Wellness Eğitmeni olan Sunucu Yazar Ece Vahapoğlu ile siz de 21 günde alışkanlıklarınızı değiştirerek yepyeni bir sağlıklı yaşam başlangıcına hazır mısınız?

İSTANBUL’DA YAŞAYANLAR ŞİMDİ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK SİZ DE ÜCRET VE KAYIT HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ!

NEDEN 21 GÜN ?

21 GÜNLÜK ARINMA ve YENİLENME

Bilimsel araştırmaların sonuçları, insan zihninin bir davranışı alışkanlığa dönüştürmek için yalnızca 21 güne ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Bir davranışı 21 gün süre ile devam ettirmek, kurulan yeni nöron bağlantısı sayesinde o davranışın alışkanlık haline gelmesini sağlıyor. 21 gün boyunca istikrarlı bir şekilde belirli bir davranışı uyguladığınızda artık bu sizin yaşamınızın bir parçası haline geliyor. Tıpkı sağlıklı yaşamak gibi…

21 gün felsefesi, beynimizi yeniden komutlamak, korkularımızdan sıyrılmak ve yaşamımıza değer katacak yenilikler kazanmak için gereken süreyi temsil ediyor. Fakat bu süre zarfındaki kilit noktayı oluşturan temel şey; inanmak oluyor. Yaptığın, dönüştürmek istediğin şeye inan! Ancak değişim böyle kendini gösterecektir. İlk günlerde bilinçaltıyla olan çatışma gösterilen irade ile bir süre sonra uyum sağlamaya geçecek ve yeni alışkanlıkların yolları bu şekilde açılacaktır. Unutmayın her şey bizim elimizde…

İşte Fit21 Kampı da bu felsefeden yola çıkarak sağlıklı bir şekilde kilo verdiriyor, fit görünüme kavuşmak isteyen kadınlara eşsiz bir deneyim sunuyor. Sertifikalı Wellness Eğitmeni olan Sunucu Yazar Ece Vahapoğlu ile beraber düzenli yürüyüşler yapacağınız, 3 hafta boyunca kapınıza bırakılacak sağlıklı öğünlerle besleneceğiniz ve düzenli yapılacak ölçümlerle harika sonuçlar yakalayacağız bu kamp ile şimdi ‘yeni bir sen’ yaratma zamanı…

KATILIMCILARI PROGRAMDA NELER BEKLİYOR?

Ev ve iş yaşantıları sürerken katılımcılar, 21 günde alışkanlıklarını değiştirerek sağlıklı yaşamaya, spor yapmaya ve doğru beslenmeye başlıyor;
daha sağlıklı, ince ve fit hissediyor.

SAĞLIKLI ve LEZZETLİ
YEMEKLER

21 gün, yani 3 hafta boyunca, her gün kapıya teslim 5 öğün (3 ana öğün ve ara öğünler) sağlıklı ve lezzetli yemekler, taze sebze & meyve suları, açık hava yürüyüşleri, profesyonel ekibin düzenli kontrolleriyle yaşamlar değişiyor. 21 günlük bir arınma ve yenilenme yaşanıyor.

ECE VAHAPOĞLU İLE
YÜRÜYÜŞ

Haftada 2 kez Ece Vahapoğlu ile Bebek sahilde, grubun saat isteğine göre, tempolu yürüyüş gerçekleştiriliyor. Diğer günler serbest spor yapılıyor. Her gün yapılan spor ve sabah aç karnına kilo what’s app grubundan bildiriliyor. Her hafta beslenme danışmanı ile kilo-yağ-kas-su ölçümü yapılıyor.

FİZİKSEL, ZİHİNSEL ve
RUHSAL ARINMA

Hem zayıflama, hem sıkılaşmanın bir arada olduğu programda fiziksel, zihinsel ve ruhsal arınma sağlanıyor. Her gün Ece Vahapoğlu ve ekibinin whatsapp üzerinden kontrolleri ve motivasyon mesajlarıyla sürdürülen program sosyal medyadan da takip edilebiliyor. Katılımcıların deneyimleri isteğe göre gizli tutulurken, dileyenler hikâyelerini paylaşabiliyor.

Programa Kimler Katılıyor?

Gündelik yaşam akışınızı etkilemeden devam edebileceğiniz kampa bu güne değin pek çok farklı meslek grubundan kadınlar katılım gösterdi. Aralarında üst düzey yönetici, avukat, mimar, girişimci ve ev hanımı gibi çeşitli mesleklerden kadınlar 21 günlük programda ortalama 5 kilogram yağdan verip sıkılaştılar. Program bittikten sonra bile edindikleri sağlıklı beslenme ve spor alışkanlıklarını sürdürdüler. Bedenini önemseyen, ruhunu tazelemek isteyen herkes bu programa katılabilir.
Daha önce Fit21 Kampı’na katılanlar deneyimlerini bizlerle paylaşıyor:
Başak D. diyor ki, “Zayıflamak, toksinlerden arınmak ve Ece Vahapoğlu ile İstanbul’un gözbebeği Bebek Parkı’nda yürüyüş yapmak için katıldım. Her şeyin düşünüldüğü programdan çok memnun kaldım.”
Doğumdan kalan kilolarını vermek isteyen Arzum Ü. ise daha fit, daha sağlıklı ve daha mutlu olmak için kampa katılanlar arasında… Arzum, 21 günde yağdan 4.1 kg verdi ve kamp sonunda koyduğu hedefe ulaştı.
21 günlük farkı deneyimleyen katılımcımız Emel Y., 21 günde yağdan 4.6 kg verdi. Gözle görülür fark, daralma, incelme, enerji yükselmesi ve cilt ışıltısının belirgin bir şekilde yansıması ile Emel, hem kendisine sağlıklı yaşam alışkanlığını kazandırdı hem de istediği fit görünüme Fit21 Kampı sayesinde kavuştu.

Hem bedenen hem de ruhen sağlayacağınız arınma hissi ile
Fit21 size sağlıklı yaşamın kapılarını aralıyor.

İncelme, sıkılaşma ve arınmaya dair bütünlük hissi veren ve her detayın
profesyonel ekipçe düşünüldüğü Fit21 Kampı ile kendi değişiminizi şimdi yaratabilirsiniz.