Ece Vahapoğlu’dan Fitleşme Kampı!

Çok satan spor kitapları ve fit vücuduyla dikkat çeken sunucu ve yazar Ece Vahapoğlu, yepyeni bir spor projesiyle kadınları forma sokacak.

ideal21gun.jpg

Sertifikalı wellness antrenörü olan Vahapoğlu, “Ece Vahapoğlu ile İdeal 21” programıyla katılımcıların 21 gün boyunca alışkanlıklarını değiştirerek sağlıklı yaşama geçişlerinde onları motive edecek.

Her sabah kapılarına teslim sağlıklı yemeklerle, doğa yürüyüşleriyle, fitness ve pilates grup dersleriyle, canlı kan analizi ve beslenme uzmanlarıyla, günlük ve haftalık kontrollerle programa katılan kadınların yaşamı değişecek.

21 GÜNDE DEĞİŞİM!

Ev ve iş yaşantılarını sürdürürken katılımcılar 21 günde alışkanlıklarını değiştirerek sağlıklı yaşamaya, spor yapmaya ve doğru beslenmeye başlayacaklar. Daha sağlıklı, ince, fit, ışıltılı, enerjik, mutlu ve huzurlu hissedecekler.

Alışkanlıkları dönüştürmek için gerekli sürenin 21 gün olduğu bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Böylelikle katılımcılar 21 gün sonra kazandıkları yeni alışkanlıklarla kendi başlarına sağlıklı yaşamlarını sürdürebilecekler.

PROGRAM ORTAKLARI

Puma’nın spor kıyafetleriyle katılımcılar, haftada 3 gün doğa yürüyüşü, haftada 3 gün Akatlar Club Sporium’da grup dersleriyle birlikte her hafta Ece Vahapoğlu tarafından motivasyon semineri, Life Co’nun beslenme uzmanları kontrolleriyle, kapıya teslim SafBox yemek paketleri ve GNC Live Well’in vitaminleriyle 21 günü sağlık dolu geçirecekler. Önce-Sonra kontrolleri ile programı başarıyla bitirenlere Tadım’dan sağlıklı atıştırmalık hediyeleri verilecek.

“İdeal 21” programının hedefi, katılımcıları sadece zayıflatmak değil, sağlıklı ve fit görünüme kavuşturarak bu süreçte beyni formatlayıp yeni bir yaşam alışkanlığı kazandırmak.

ECE VAHAPOGLU IDEAL 21 GORSELI k

ARINMA VE FİTLEŞME BİR ARADA

İlk kez hem arınma, hem sıkılaşmanın bir arada olduğu bir program sunulacak. Genelde detoks programlarında kilo kaybı hedeflenir ve spor atlanır. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal rahatlamanın bir arada sağlandığı, profesyonel ve eğitimli bir ekip tarafından yürütülen program bütünlük hissi verecek.

Kardiyo amaçlı doğa yürüyüşleri ile birlikte düzenli pilates ve fitness egzersizlerinin yer aldığı etkili spor programıyla tüm vücut kasları çalıştırılacak.

Fitness ile kaslar gelişir ve kondisyon güçlenirken, pilates ile denge ve esneklik artacak.

Her gün Ece Vahapoğlu ve ekibinin kontrolleri ve motivasyon mesajlarıyla sürdürülecek program sosyal medyadan da takip edilebilecek. Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarıyla katılımcılar deneyimlerini paylaşabilecek.

Twitter: @ideal21gun

Facebook: Ece Vahapoglu ile İdeal 21 Gün

Instagram: ideal21gun

 

Program her ay 21 günlük gruplar halinde sürdürülecek.

*Sınırlı sayıda katılımcı alınacaktır.

 

Bilgi için;

Email: ideal21gun@gmail.com

Telefon: 0538 5541719 (Berna Müjde)

 

ECE VAHAPOGLU IDEAL 21 AFIS